Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Image
ar: الصورة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي
