Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Image
it: Immagine

en: Email
it: E-mail

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome
