Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Image
fa: تصویر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی
