Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.6) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Image
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms
