Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Image
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos
