Layout Builder Staff Members Blocks (1.1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Image
de: Bild

en: Email
de: E-Mail

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: About
de: Über

en: Job title
de: Berufsbezeichnung

en: Use Image for uploading locally hosted images.
de: Verwenden Sie Bild für das Hochladen von lokal gespeicherten Bildern.
