Layout Builder Staff Members Blocks (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Email
he: דוא"ל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: About
he: אודות

en: Job title
he: תיאור תפקיד
