Layout Builder Staff Members Blocks (1.2.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: About
pt: Sobre

en: Job title
pt: Título do emprego
