Layout Builder Staff Members Blocks (1.2.5) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Email
ja: メール

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: About
ja: アバウト
