Layout - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Layout
uk: Макет

en: Effects
uk: Ефекти

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Content blocks
uk: Блоки вмісту
