Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Item
ca: Element

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Browser
ca: Navegador

en: Upload images
ca: Carrega les imatges

en: Section subtitle
ca: Subtítol de la secció
