Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Item
cs: Položka

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Upload images
cs: Nahrát obrázky
