Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Browser
el: Περιηγητής
