Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Item
fa: آیتم

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Browser
fa: مرورگر
