Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Item
hi: वस्तु

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Section Title
hi: संभाग शीर्षक
