Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Browser
hy: Բրաուզեր
