Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Item
lv: Ieraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus
