Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Item
uk: Елемент

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Browser
uk: Браузер

en: Section subtitle
uk: Підзаголовок секції

en: Images Library
uk: Бібліотека зображень
