Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Item
hu: Tétel

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Browser
hu: Böngésző

en: Upload images
hu: Képek feltöltése

en: Section subtitle
hu: Szakasz alcíme
