Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Item
ja: 項目

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: Browser
ja: ブラウザー
