Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ
