Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Item
lt: Elementas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius
