Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Item
si: අයිතමය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
