Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.10) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Image
pt: Imagem

en: Browser
pt: Navegador

en: About
pt: Sobre

en: Upload images
pt: Enviar imagens

en: Select images
pt: Selecionar imagens

en: Testimonials
pt: Depoimentos
