Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.12) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Image
sl: Slika

en: Browser
sl: Brskalnik

en: About
sl: O modulu
