Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.13) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Item
da: Element

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: About
da: Om

en: Section subtitle
da: Sektionsunderoverskrift
