Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.13) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Item
et: Kirje

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Browser
et: Brauser

en: About
et: Programmist
