Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.13) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Item
fr: Élément

en: Name
fr: Nom

en: Browser
fr: Navigateur

en: About
fr: À propos

en: Upload images
fr: Transférer des images

en: Select images
fr: Sélectionner les images

en: Section subtitle
fr: Section du sous-titre
