Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.13) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Item
km: ធាតុ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: About
km: អំពី
