Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.13) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Item
oc: Element

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Browser
oc: Navigador

en: About
oc: A prepaus
