Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.13) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Image
pt: Imagem

en: Name
pt: Nome

en: Browser
pt: Navegador

en: About
pt: Sobre
