Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.13) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Item
vi: Mục

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: About
vi: Giới thiệu
