Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Item
be: Элемент

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Browser
be: Браўзер
