Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်
