Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Item
sv: Artikel

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Select images
sv: Välj bilder

en: Section subtitle
sv: Underrubrik för sektion
