Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Browser
bn: ব্রাউজার
