Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Item
he: פריט

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Browser
he: דפדפן

en: Section subtitle
he: כותרת המשנה של המקטע
