Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Browser
ka: ბრაუზერი
