Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Item
ku: دانە

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو
