Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Item
sk: Položka

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Browser
sk: Prehliadač
