Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.7) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Item
it: Elemento

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: About
it: Informazioni

en: Upload images
it: Carica immagini
