Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.7) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Item
ta: உருப்படி

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Browser
ta: உலவி

en: About
ta: பற்றி
