Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.8) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད
