Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.9) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Item
gl: Elemento

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Browser
gl: Navegador

en: About
gl: Información
