Layout Builder Testimonial Blocks (1.0.9) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: About
ug: ھەققىدە
