LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: About
hu: Leírás

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
