LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Base URL
ca: URL base

en: About
ca: Detalls

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.
