LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Base URL
id: URL dasar

en: About
id: Tentang

en: Text value
id: Isi teks

en: %name: may not be longer than @max characters.
id: %name: tidak boleh lebih panjang dari @max karakter.
