LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Base URL
ja: ベースURL

en: About
ja: アバウト

en: Text value
ja: テキスト値

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。
