LC Subject Field (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: About
pl: O stronie

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
